Osmaniye’de Web Tasarım Hizmeti Veriyorum

Ali Çolak

18 Aralık 2019

Merhaba, Ben Ali ÇOLAK. Osmaniye’de Web Tasarım başka bir deyişle internet sitesi tasarımı yapıyorum.

Doğma büyüme Osmaniyeliyim. Yaklaşık 10 yıldır bir çok işletmeye web tasarım hizmeti verdim. Son 3 yıldır sektörde Dijital Pazarlama hizmeti de veriyorum. Gerek Osmaniye’de, gerek Osmaniye’nin bütün ilçelerinde Kadirli, Düziçi, Bahçe gibi yerlerde de bu hizmeti verebiliyorum.

osmaniye devlet bahçeli meydanı
Osmaniye Devlet Bahçeli Meydanı

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım; küçük, orta ve büyük çaplı işletmelerin internet dünyasında yerini almasıdır.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları istenilen web sayfasının yani internet sitesinin özelliklerine göre değişmektedir. Eğer siz sadece olsun diye bir web sitesi yaptıracaksanız 500 TL + KDV’ye bu hizmeti alabilirsiniz. Ama siz e-ticaret yapabileceğiniz bir internet sitesi yaptırmak istiyorsanız bunun fiyatı 2.500 TL+KDV olacaktır.

Web Tasarım Kursu

Osmaniye’de web tasarım kursu açmayı düşünüyorum. Tabii bu tamamen arz ve talep ile alakalı. Bir çok kişiden bir soru alıyorum “web tasarım kursu fiyatları” diye. Evet genel olarak şöyle bir kurs planı düşünüyorum. Halk eğitim ve bilge adam gibi özel ve devlet destekli kurs merkezlerinin karışımı bir eğitim olacak. Tamamiyle sizi bir web tasarımcı yapacak bir kurs 🙂 Fiyat olarak ise 1.000 TL + KDV düşünüyorum.

Osmaniye’de Web Tasarım Hizmeti

Ben Ali ÇOLAK. Osmaniye ve çevresinde web tasarım hizmeti veriyorum. Eğer sizde web sitesi yaptırmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Hakkımda

Erciyes üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu. 12 yıldır yazılımın içinde.
Instagram'da @yazilimci kullanıcı adı ile bana ulaşabilirsiniz. 0507 890 27 29
Kayseri Web Tasarım - Osmaniye Web Tasarım
2020