Osmaniye Web Tasarım Önerileri

Ali Çolak

12 Şubat 2020

Osmaniye web tasarım, Osmaniye’de web sitesi yaptırmak isteyenlerin aradığı bir anahtar kelimedir. Bu yazımda bir internet sitesi nasıl olmalı onu anlatacağım.

Bilindiği üzere teknoloji her geçen gün gelişiyor. Gelişen Dünya’da teknoloji geleceği belirliyor. Artık işletmeler yerini internete taşımaya başladı. Hatta e-ticaret yapan işletmer şu anda epey fazla. Kapı satışı olmayan sadece e-ticaret yapan işletmeler 🙂 5 sene önce bu hayali kursanız saçma gelebilir ama şu an durum böyle. Biliyorum herkes bu değişim hareketini fırsata çevirmek istiyor.

Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki, gerçekten nasıl bir web sitesi istediğinize karar verin. Karşınız da ki web tasarımcı da bir insan. Ona çok iyi bir şekilde izah edin. Örnek bir kaç site varsa bunları gösterin. Sonradan vay efendim bu olmamış bunu değiştirdir farklı bir şey yap demeyin. Öyle yağ mağ yok. Siz bir inşaat mühendisi olsanız müşteri beğenmedi diye koskoca apartmanı yıkıp başka bir apartman yapar mısınız?

Bunları maddeler halinde anlatacağım.

Osmaniye Web Tasarım Önerileri

  1. Nasıl bir web sitesi istediğinize karar verin.
  2. Örnek gösterin.
  3. Anlaşma yapın.
  4. Başlangıçta her şeyi konuşun.
  5. Web tasarımcıya gerekli video ve fotoğrafları verin.
  6. Ödemeleri yıllık mı aylık mı yapacaksınız onu konuşun.

Bu yazımda Osmaniye web tasarım önelerinde bulundum. Eğer sizde osmaniye web tasarım hizmeti veren birisini arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Hakkımda

Erciyes üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu. 12 yıldır yazılımın içinde.
Instagram'da @yazilimci kullanıcı adı ile bana ulaşabilirsiniz. 0507 890 27 29
Kayseri Web Tasarım - Osmaniye Web Tasarım
2020